Klub lékárníků nabízí výhody pro všechny

Nabídka je určena pro členy ČLnK, provozovatele a majitele lékáren, studenty farmacie (členy USF nebo SČSF), farmaceutické asistenty (členy USF ČAS) a jejich rodinné příslušníky.

- Pro lékárny a jejich provozovatele/majitele:

• propojte všechna svá telefonní čísla do jednoho celku, v jehož rámci si budete volat zdarma
  • zvolte si tarif s neomezeným voláním a datovým připojením 2GB za cenu 559,- Kč
  • využijte zvýhodněné ceny pro stávající zákazníky na internetové tarify pro notebooky a stolní počítače

- Pro lékárníky, farmaceutické asistentky, studenty farmacie a jejich rodiny:

• vytvořte se svými blízkými skupinu, ve které si budete volat zdarma
  • aktivujte si službu Balíček SMS za 99,- Kč a využijte neomezeného množství SMS v rámci celé sítě Klubu lékárníků
  • zvolte si datový tarif internet v mobilu+ (možnost využívat přenos dat i po vyčerpání stanoveného FUP limitu)

KOMPLETNÍ NABÍDKU SLUŽEB A TARIFŮ NALEZNETE ZDE.

Klub lékárníků vznikl s vizí nabídnout lékárníkům, členům ČLnK, neoborovou výhodu ve formě zvýhodněných tarifů (hlasových i datových). Postupně došlo k rozšíření nabídky o další cílové skupiny, jako jsou farmaceutičtí asistenti, studenti farmacie a především o rodinné příslušníky výše uvedených skupin členů.

S nárůstem uživatelů našich služeb došlo v průběhu několika let k několika úpravám nabídky směrem k potřebám zákazníků.

Nejčastěji využívaný tarif je tarif KL 300, který kromě 300 volných minut a 100 volných SMS nabízí neomezené volání v síti Klubu lékárníků a dále nabízí možnost individualizace tarifu v podobě volby sítě mobilního operátora, do které po provolání minut voláte také zcela zdarma. Tento tarif počtem volných minut plně dostačuje pro běžné osobní potřeby jednotlivce.

Pokud voláte častěji a současně chcete využít potenciál Vašeho "chytrého" mobilního telefonu naplno, doporučujeme využít tarify s vyšší minutovou dotací (včetně tarifu s neomezeným voláním) a současně tarif doplnit o datový tarif internet v mobilu. V rámci naší nabídky jsme zachovali možnost volby služby internet v mobilu+, která Vám zajistí přenos dat o po vyčerpání stanoveného FUP limitu.

Klub lékárníků nabízí zvýhodněné ceny na internetové tarify pro notebooky a stolní počítače. Klienti, kteří již využívají některý náš hlasový tarif, pak získávají tyto internetové tarify za ještě výhodnějších podmínek za ceny pro stávající zákazníky (měsíční zvýhodnění je až 249,- Kč).

Rok 2015 v číslech

V roce 2015 bylo v sítí Klubu lékárníků uskutečněno celkem 3.853.650 hovorů v celkové délce 678.424.994 sekund. Současně došlo k odeslání 5.101.837 SMS zpráv a k přenesení 5.974.439.540 kb dat.

Uvedené ceny jsou bez DPH a nabídka je platná od 1.2.2016 minimálně po dobu 3 měsíců.

V případě dotazů kontaktujte naši Infolinku:

Obecná infolinka +420 840 44 88 88 (Pracovní doba 9:00 - 18:00)
Emailový kontakt: info@klublekarniku.cz